• Homepage
  • Pages
  • Careers
  • Βοηθός Καταστήματος foodhaus – Λεμεσός / Sales Assistant foodhaus – Limassol

Βοηθός Καταστήματος foodhaus - Λεμεσός

ΓΙΝΕ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ!

Εάν λατρεύεις να μπαίνεις στην κουζίνα, να δοκιμάζεις, να πειραματίζεσαι, να δημιουργείς επικά πιάτα και όλα αυτά με ποιοτικά υλικά, τότε είσαι foodhaus lover και σε θέλουμε στην Ομάδα μας! Έλα να μοιραστείς τον ενθουσιασμό σου για το καλό φαγητό, την άψογη εξυπηρέτηση, τις ασυναγώνιστες τιμές στο φρέσκο φαγητό μας, κάνοντας αίτηση σήμερα.

Καθήκοντα:

  • Παροχή εξαίρετης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Είσπραξη και διαχείριση μετρητών ή/και πιστωτικών καρτών.
  • Σωστός χειρισμός και προστασία των προϊόντων της εταιρείας.
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων.
  • Τοποθέτηση και αναπλήρωση εμπορευμάτων.
  • Καθαριότητα των χώρων πωλήσεων.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης εφαρμογών Microsoft Office.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευελιξία στις βάρδιες εργασίας του καταστήματος.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη μερική ή πλήρη απασχόληση- μέχρι 38 ώρες την εβδομάδα (5ημερη βάση) – Δευτέρα με Σάββατο 7:30 – 20:00, Κυριακή 10:00 – 18:00. Ισχύει σύστημα βάρδιας.
  • Μηνιαίος μισθός και προμήθεια.
  • 13ος μισθός.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Έκπτωση στα προϊόντα του καταστήματος.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη “Βοηθός Καταστήματος Λεμεσός” στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@iph.com.cy

Οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για γενικές πληροφορίες σχετικά με τα καταστήματα μας, παρακαλώ αποταθείτε στην ιστοσελίδα μας https://www.foodhaus.com

Sales Assistant foodhaus – Limassol

BECOME A MEMBER OF OUR TEAM!

If you love getting into the kitchen, trying, experimenting, creating epic dishes and all this with quality ingredients, then you are a foodhaus lover and we want you in our Team! Come share your enthusiasm for good food, impeccable service, unbeatable prices on our fresh food by applying today.

Duties:

  • Providing excellent customer service.
  • Collection and management of cash and/or credit cards.
  • Correct handling and protection of the company’s products.
  • Receiving and storing goods.
  • Placement and replenishment of goods.
  • Cleanliness of sales areas.

Qualifications:

  • Secondary school diploma.
  • A degree or diploma will be considered an additional qualification.
  • Very good knowledge of the Greek and English languages.
  • Very good knowledge of using Microsoft Office applications.
  • Previous sales experience will be an added advantage.
  • Flexibility in store work shifts.
  • Kindness, willingness, responsibility and team spirit.

Benefits:

  • Permanent part-time or full-time employment – up to 38 hours per week (5-day basis) – Monday to Saturday 7:30 – 20:00, Sunday 10:00 – 18:00. A shift system applies.
  • Monthly salary and commission.
  • 13th salary.
  • Provident Fund.
  • Discount on store products.
  • Continuous training and advancement opportunities.
  • Excellent working environment.

Applications:

Interested parties are requested to send their CV marked “Limassol Store Assistant” to the e-mail address hr@iph.com.cy

Qualified candidates will be invited for an in-person meeting.

All applications will be treated confidentially.

For general information about our stores, please visit our website https://www.foodhaus.com