• Homepage
  • Pages
  • Careers
  • Βοηθός Καταστήματος foodhaus – Λευκωσία / Sales Assistant Foodhaus Nicosia

Βοηθός Καταστήματος foodhaus - Λευκωσία

Εάν λατρεύεις να μπαίνεις στην κουζίνα, να δοκιμάζεις, να πειραματίζεσαι, να δημιουργείς επικά πιάτα και όλα αυτά με ποιοτικά υλικά, τότε είσαι foodhaus lover και σε θέλουμε στην Ομάδα μας! Έλα να μοιραστείς τον ενθουσιασμό σου για το καλό φαγητό, την άψογη εξυπηρέτηση, τις ασυναγώνιστες τιμές στο φρέσκο φαγητό μας, κάνοντας αίτηση σήμερα.

Καθήκοντα:

  • Παροχή εξαίρετης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Είσπραξη και διαχείριση μετρητών ή/και πιστωτικών καρτών.
  • Σωστός χειρισμός και προστασία των προϊόντων της εταιρείας.
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων.
  • Τοποθέτηση και αναπλήρωση εμπορευμάτων.
  • Καθαριότητα των χώρων πωλήσεων.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης εφαρμογών Microsoft Office.
  • Προηγούμενη εμπειρία σε πωλήσεις θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευελιξία στις βάρδιες εργασίας του καταστήματος.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη πλήρη απασχόληση- 38 ώρες την εβδομάδα (5ημερη βάση) – Δευτέρα με Σάββατο 7:30 – 20:00, Κυριακή 10:00 – 18:00. Ισχύει σύστημα βάρδιας.
  • Μηνιαίος μισθός και προμήθεια.
  • 13ος μισθός.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Έκπτωση στα προϊόντα του καταστήματος.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη “Βοηθός Καταστήματος Λευκωσία” στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@iph.com.cy

Οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.

Για γενικές πληροφορίες σχετικά με τα καταστήματα μας, παρακαλώ αποταθείτε στην ιστοσελίδα μας https://www.foodhaus.com