Barista για foodhaus – Στρόβολο

To κατάστημα foodhaus στο Στρόβολο www.foodhaus.com, μέλος του Ομίλου Εταιρειών Iakovos Photiades Foodstuff Suppliers Ltd, σε συνεργασία με το Kxoffee Project ζητούν για άμεση εργοδότηση Barista για πλήρη απασχόληση, 38 ώρες την εβδομάδα, Δευτέρα με Κυριακή (5ήμερη βάση). Ισχύει σύστημα βάρδιας. Δεχόμαστε αιτήσεις εργασίας και για μερική εργοδότηση.

Καθήκοντα:

  • Παρασκευή καφέ και ροφημάτων.
  • Παροχή εξαίρετης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Είσπραξη και διαχείριση μετρητών ή/και πιστωτικών καρτών.
  • Σωστός χειρισμός και προστασία των προϊόντων της εταιρείας.
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων.
  • Τοποθέτηση και αναπλήρωση εμπορευμάτων.
  • Καθαριότητα του πόστου εργασίας και των χωρών πωλήσεων.

Προσόντα:

  • Απολυτήριο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης.
  • Πτυχίο ή δίπλωμα θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Προηγούμενη εμπειρία στο χώρο της εστίασης/ή και εξυπηρέτησης καφέ θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Ευελιξία στις βάρδιες εργασίας του καταστήματος.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Προσφέρουμε:

  • Μόνιμη πλήρη απασχόληση.
  • Μηνιαίος μισθός.
  • 13ος μισθός.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες ανέλιξης.
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας.

Αιτήσεις:

Οι ενδιαφερόμενοι/ες παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με την ένδειξη “Barista στην ηλεκτρονική διεύθυνση hr@iph.com.cy

Οι υποψήφιοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνάντηση.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.