Εργάτες / Εργάτριες Παραγωγής & Συσκευαστηρίου

Ζητούνται για εργοδότηση  Εργάτες / Εργάτριες Παραγωγής και Συσκευαστηρίου στη Βιομηχανική περιοχή Λατσιών για πλήρη απασχόληση, 39 ώρες την εβδομάδα, 6ήμερη βάση, Δευτέρα με Σάββατο. Εργασία σε σύστημα βάρδιας εκ περιτροπής (πρωινή και απογευματινή).

Καθήκοντα:

  • Χειρισμός μηχανών συσκευαστηρίου.
  • Ζύγισμα και συσκευασία τροφίμων.
  • Επικόλληση ετικετών στα προϊόντα.
  • Τοποθέτηση συσκευασμένων προϊόντων σε κιβώτια.

Προσόντα:

  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον με θερμοκρασίες απο 10C με 14C.
  • Καλή φυσική κατάσταση.
  • Καλή γνώση της Ελληνικής γλώσσας.
  • Ευγένεια, προθυμία, υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα.

Η εταιρεία παρέχει:

  • Πλήρη απασχόληση.
  • Μηνιαίος μισθό.
  • 13ος μισθό.
  • Επίδομα εργασίας σε περιβάλλον με χαμηλές θερμοκρασίες.
  • Ταμείο Προνοίας.
  • Ετήσια άδεια.
  • Κοινωνικές Ασφαλίσεις & ΓΕΣΥ.

Αιτήσεις:

Τηλεφωνικά: 22488400 μεταξύ των ωρών 08:30 πμ και 16:30 μμ.

Email: hr@iph.com.cy

Οι ενδιαφερόμενοι/ες που πληρούν τα προσόντα θα κληθούν σε προσωπική συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θα τύχουν εμπιστευτικού χειρισμού.